zaufali nam

mapa strony

Przeprowadzki biur

Jedną z usług oferowanych przez firmę transportową Delta Movers są przeprowadzki biur. Jako prężnie rozwijająca się firma z długoletnim doświadczeniem proponujemy Państwu profesjonalne przeprowadzki magazynów, firm, biur oraz archiwów, które świadczymy dla różnego rodzaju instytucji urzędowych, prywatnych oraz korporacyjnych. Nasze wysokie kwalifikacje pozwalają nam sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, natomiast profesjonalny sprzęt i samochody transportowe usprawniają, że każdą przeprowadzkę wykonujemy sprawnie, dokładnie oraz fachowo. Zdając sobie sprawę z tego, że podczas przeprowadzek biurowych niezbędne jest zachowanie dużej ostrożności, w przypadku transportowania mebli biurowych, sprzętu komputerowego czy innych akcesoriów. Dlatego zawsze starannie podchodzimy do każdego transportu biurowego dbając o odpowiednie zabezpieczenia każdego towaru przed jego załadunkiem!! Jesteśmy wyposażeni w folie laminowane i koce filcowe czy też folie elektrostatyczne do zabezpieczenia sprzętu IT.

Delta Movers posiada ubezpieczenie powierzonego towaru i realizowanej przez nas usługi, gdyż zależy nam na bezpieczeństwie w każdym calu. Jest to standardowa procedura przy zawieraniu wszystkich umów na czas realizacji przeprowadzki.

Office moving In Poland to usługa, z której mogą skorzystać firmy i korporacje na szeroką skalę,. Nasze atrakcyjne ceny zachęcają do nawiązania współpracy z naszą firmą przeprowadzkową, gdyż u nas mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom usług. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia związanego z przeprowadzką biur, uwzględniamy Państwa oczekiwania, dotrzymujemy terminów i spełniamy wymagania. Dodatkowo office moving in poland to usługa, którą zdołamy wykonać o każdej porze dnia i nocy! Możemy zaproponować przeprowadzkę biura o dowolnej porze, aby zapewnić ciągłość pracy naszego klienta dostosowując się przy tym do ściśle określonych potrzeb.

W trakcie wyboru firmy Delta Movers nasza Firma zapewni i zorganizuje oraz spełni poniższe wymagania:
- opracuje wspólnie harmonogram przeprowadzki
- wyznaczy koordynatora ze swojej strony odpowiedzialnego za cały proces zlecenia
- przeprowadzi szkolenie dla pracowników, na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie samej przeprowadzki i jak należy postępować z godnie z zasadami obowiązującymi i narzuconymi przez najemcę czy administrację budynku
- ilość mienia do przeprowadzki nie stanowi problemów a termin rozpoczęcia i zakończenia prac jest wykonalny w wyznaczonym czasie
- posiada odpowiednią ilość sprzętu i pracowników zdolną do wykonania zlecenia w określonym czasie
- otrzymają państwo w odpowiedniej ilości materiały pakowe oraz identyfikacyjne do przeprowadzki
- zabezpieczy windy oraz ciągi komunikacyjne, którymi będzie wykonywana przeprowadzka
- przeprowadzi deinstalację oraz ponowną instalację sprzętu komputerowego oraz sieci IT jak również sprzętu Audio TV przez doświadczony zespół naszych informatyków.
- zdemontuje meble oraz wyposażenie biura wraz z ponowną instalacją w nowej siedzibie ( o ile zachodzi taka potrzeba i życzenie klienta)
- wykona oględziny oraz dokumentację zdjęciową, jeśli stwierdzi, że powierzony mebel posiada uszkodzenia lub braki
- zabezpieczy w odpowiedni sposób wszystkie elementy wyposażenia przeznaczone do przeprowadzki przed ich załadunkiem na samochód
- odbierze i przekaże do utylizacji dokumenty, sprzęt IT oraz meble za potwierdzeniem Certyfikatu Przekazania Odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- zapewni powierzchnię magazynową na meble, dokumenty i sprzęt IT ( o ile zachodzi taka potrzeba oraz życzenie klienta)
- po wykonaniu odbierze wszystkie materiały pakowe oraz zabezpieczając, które zostały wykorzystane do przeprowadzki
- zapewni serwis po usługowy do przeprowadzenia drobnych prac na terenie biura z godnie z zapotrzebowaniem
- wykona wszelkie możliwe naprawy mebli i wyposażenia uzupełniając braki takich elementów jak ( zamki, klucze, kołki, bulteny czy wymianę zaszklenia)

Nasza kadra pracownicza także zasługuje na dużą uwagę, albowiem pracownicy z ogromną dokładnością wykonują powierzone im obowiązki. Zatrudniamy wyłącznie osoby posiadające duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w przeprowadzkach biur, Nie zatrudniamy osób nie przeszkolonych a posiadanie przez każdego pracownika obowiązkowych badań BHP na swoim stanowisku jest częścią szkolenia przed rozpoczęciem pracy w Delta Movers.

Dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas przeprowadzki biurowe zadowoliły Państwa pod względem bezpieczeństwa, wysokiej, jakości, dogodnych cen, a także terminowego wykonania usługi. Dzięki temu firma Delta Movers cieszy się zaufaniem wśród Klientów, a nasze wyśmienite rekomendacje zachęcają do podjęcia z nami długofalowej współpracy.

Dysponujemy mobilną ekipą, która będzie w stanie w szybkim czasie, pracując w nocy/w trakcie weekendu, przeprowadzić relokacje stanowisk pracy w obszarze miasta Krakowa

Delta Movers realizuje:
A) Zamówienia drobne: Zamówienia do realizacji, których wystarczające będzie zaangażowanie nie więcej niż 2 pracowników  Wykonawcy oraz w przypadku przenoszenia stanowisk pracy, w tym mebli lub sprzętu biurowego, w liczbie do 20 stanowisk włącznie, mogą być realizowane w ciągu 24 godzin od złożenia Zamówienia
B) Zamówienia średnie: Zamówienia do realizacji, których wystarczające będzie zaangażowanie nie więcej niż 4 pracowników  Wykonawcy oraz w przypadku przenoszenia stanowisk pracy, w tym mebli lub sprzętu biurowego, w liczbie od 21 do 40 stanowisk włącznie, mogą być realizowane w ciągu 48 godzin od złożenia Zamówienia
C) Zamówienia duże: Zamówienia do realizacji, których wystarczające będzie zaangażowanie nie mniej niż 6 pracowników  Wykonawcy oraz w przypadku przenoszenia stanowisk pracy, w tym mebli lub sprzętu biurowego, w liczbie powyżej 40 stanowisk będą realizowane w ciągu 72 godzin od złożenia Zamówienia.