zaufali nam

mapa strony

Przeprowadzki firm

Delta Movers oferuje kompleksowe i profesjonalne przeprowadzki firm i korporacji w takich miastach jak Kraków, Warszawa oraz Wrocław . Posiadając wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, gdzie na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta korzystającego z oferty przeprowadzek Delta Movers

Usługi przeprowadzkowe są realizowane w oparciu o wcześniej ustalony harmonogram przeprowadzki ( czas rozpoczęcia/zakończenia prac , godziny, dni lub podział na poszczególne etapy ) gdyż czas naszych Klientów jest dla nas niezwykle cenny. Dbamy o sprawne oraz szybkie zrealizowanie każdej przeprowadzki, dzięki czemu nasi Klienci doskonale wiedzą, że dobrze znać Delta Movers. Nasz zespół doświadczonych pracowników, dbający jednocześnie o bezpieczeństwo transportowanych urządzeń, mebli biurowych czy innego rodzaju sprzętu, ponieważ podczas przeprowadzek firm zawsze dbamy o staranne zapakowanie przewożonych towarów. Dysponujemy specjalistycznymi materiałami ochronnymi, takimi jak pudła kartonowe różnorodnej wielkości, pojemniki plombowane na dokumentację oraz sprzęt i rzeczy osobiste, folie laminowane i koce filcowe czy też folie elektrostatyczne do zabezpieczenia sprzętu IT.

Na wyposażeniu Delta Movers znajduje się szeroki asortyment profesjonalnego sprzętu przeprowadzkowego, wózki, platformy, najazdy, uniwersalne maty zabezpieczające windy oraz ciągi komunikacyjne jak i pojazdy przystosowane do przewożenia mebli czy też sprzętu specjalistycznego. Podczas realizowania usług przeprowadzek firm bezustannie zachowujemy kontakt z Klientem, poprzez wyznaczonych koordynatorów przeprowadzki.

Akceptując wspólne wymagania na linii Delta Movers vs Klient podpisujemy indywidualną umowę, w której znajdują się szczegółowo opisane warunki współpracy, terminy realizacji i płatności. Oferujemy przy tym umowy stałej współpracy dla firm i korporacji, które mają na celu ustandaryzowanie zamówień.

Umowa o współpracy daje poczucie stabilizacji finansowej oraz zachowanie jednakowego poziomu wykonania usługi oraz wszelkich procedur obowiązujących i narzuconych przez naszego Klienta.

Współpracując z wieloma firmami, między innymi na terenie takich miast, jak Kraków oferujemy swoją wiedzę, doświadczenie oraz wysokie kompetencje. Niezależnie od prowadzonej przez Państwa działalności jesteśmy w stanie podjąć się każdych przeprowadzek firm i korporacji jak również najtrudniejszych i skomplikowanych realizacji transportowych, takich jak transport obiektów muzealnych.

Zaufało nam już setki, Klientów, albowiem firma Delta Movers wyróżnia się na tle konkurencji indywidualnym podejściem do Klienta a także ogromną wiedzą i profesjonalizmem.