zaufali nam

mapa strony

Przeprowadzki

Firma Delta Movers oferuje sprawne, szybkie oraz kompleksowe przeprowadzki od A do Z. Wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej pozwala nam terminowo uporać się z każdym zleceniem, dbając jednocześnie o fachowe zrealizowanie usługi. Gwarantujemy Państwu pełen zakres usług na najwyższym poziomie, między innymi oferujemy profesjonalną pomoc w znoszeniu mebli, sprzętów, precyzyjne pakowanie czy późniejsze rozpakowanie towarów. Dbamy o to, aby każdy nasz Klient był traktowany indywidualnie, dzięki czemu mogą czuć się Państwo komfortowo a także bezpiecznie. Cechuje nas nie tylko doświadczenie, ale również profesjonalne wyposażenie firmy w jakościowy sprzęt i samochody transportowe, dzięki czemu możemy zadbać o staranne wykonanie każdej przeprowadzki. Nasz personel także posiada wysokie kwalifikacje, dlatego mają Państwo pewność, że oddajecie się w dobre, profesjonalne ręce.

Zanim przystąpimy do zrealizowania przeprowadzki proponujemy kompleksowe doradztwo, aby w jak najlepszym stopniu zorganizować transport. Uwzględniamy czas, miejsce, odległość, Państwa oczekiwania, a także ustalamy indywidualny cennik. Dzięki takiemu dokładnemu zaplanowaniu przeprowadzki wszystko przebiega zgodnie z planem, a nasi Klienci zawsze są zadowoleni ze współpracy z Delta Movers. Po ustaleniu szczegółów spisujemy umowę, aby czuli się Państwo bezpiecznie i pewnie, taka forma umowy pozwala także wyeliminować ewentualne sprzeczności.

Oferujemy przeprowadzki zarówno dla Klientów indywidualnych, jak też dla instytucji, prężnie działających przedsiębiorstw czy też małych firm. Nasza oferta jest, więc skierowana do każdej osoby, która potrzebuje skorzystać z usług profesjonalnej i doświadczonej firmy oferującej swojej usługi w takim mieście, jakim jest Kraków. Co więcej Delta Movers jako jedna z nielicznych firm proponuje Państwu przeprowadzki o każdej porze dnia i nocy, gdyż doskonale wiemy, że w przypadku niektórych instytucji i przedsiębiorstw nie można sobie pozwolić na zbyt dużą przerwę w ich aktywnym funkcjonowaniu. Dlatego dostosowujemy się do Państwa potrzeb i podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych czy utrudnionych zleceń. Dzięki temu nasza oferta znacznie wyróżnia się spośród usług oferowanych przez konkurencję.

Co roku setki nowych Klientów powierza naszej firmie liczne realizacje i zlecenia związane z transportem i przeprowadzkami. Cieszy nas to, że Klienci darzą nas zaufaniem, na które pracowaliśmy od początku naszej działalności. Jeśli również i Państwo poszukują firmy uczciwej oraz rzetelnej, która w branży przeprowadzek nie ma sobie równych, to możemy zagwarantować, że Delta Movers najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do skontaktowania się w kwestii przeprowadzek z naszym personelem, mogą to Państwo uczynić wypełniając formularz znajdujący się na naszej oficjalnej stronie internetowej, zapewniamy, że maksymalnie w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Państwem któryś z naszych konsultantów w celu omówienia oferty oraz ustalenia wszelkich szczegółów przeprowadzki.

Firma Delta Movers posiada Polisę Ubezpieczeniową na Kwotę 2.000.000.00 PLN UNIQUA TU S.A.