Firma Delta Movers została zawiązana w czerwcu 2005roku. Jej założyciele i wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu i logistyki oraz są w pełni zaangażowani w rozwój firmy, która posiada zarówno własne środki transportowe jak również podpisane umowy z innymi koncesjonowanymi przewoźnikami.

Delta Movers świadczy specjalistyczne usługi transportowe, w tym w szczególności przeprowadzki instytucji państwowych i samorządowych, podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, jak również oferuje transport sprzętu specjalistycznego, komputerowego, naukowego, medycznego, ale także między innymi sejfów, fortepianów czy pianin oraz zapewnia usługę transportową imprez plenerowych czy też produkcji filmowych.

Pragniemy aby nasza oferta była możliwie kompletna i umożliwiała nam staranne i terminowe wykonanie każdego zlecenia oraz zaspokojenie potrzeb transportowych najbardziej wymagających klientów, w sposób przez nich oczekiwany i zgodny z najlepszymi standardami naszej branży.

Nasza wiedza o rynku transportowym pozwala nam również współpracować ze sprawdzonymi partnerami na terenie całej Polski. W razie potrzeby zapewnienia obsługi transportowej dużego projektu wymagającego zaangażowania większej ilości środków transportowych lub równoczesnego świadczenia usług na terenie całego kraju, jesteśmy w pełni w stanie podjąć się jego realizacji.

Pragniemy zaznaczyć, iż posiadanie przez firmę Delta Movers niezbędnej wiedzy i doświadczenia, określonego potencjału ekonomicznego i technicznego, a także (jeżeli nie przede wszystkim) wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, zdolnych do wykonania każdego zamówienia jest gwarancją należytego wykonania usługi.

Równocześnie zapewniamy, że nasza Firma spełnia wszelkie wymogi przewidziane w Ustawie z dnia 29 stycznia 2010 roku Prawo zamówień publicznych, i nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 24 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Posiadamy wszelkie niezbędne Certyfikaty Kompetencji Zawodowych oraz Licencje obowiązujące od stycznia 2004 roku i odpowiednie ubezpieczenie dla każdej wykonywanej przez nas usługi, a wszystko po to by być wiarygodnym partnerem naszych Klientów.