Jak pracujemy? Firma Delta Movers to lider w swojej branży!

Sprawdź, jak pracujemy

Działamy już od 2005 roku, zdobywając trudne do przecenienia doświadczenie i stale podnosząc swoje kwalifikacje. Działamy w dziedzinie transportu i logistyk, świadcząc specjalistyczne usługi transportowe. Jak pracujemy? Przede wszystkim, stawiamy na specjalistyczny sprzęt i sprawdzone metody przewozu szczególnie wrażliwych transportów. Jakich na przykład? Choćby:

  • wysokiej klasy sprzętu komputerowego,
  • sprzętu naukowego,
  • sprzętu medycznego,
  • sejfów,
  • fortepianów, pianin oraz innych instrumentów.

Możemy z powodzeniem obsługiwać imprezy plenerowe oraz produkcje filmowe. Zawsze działamy z najwyższą uwagą, rzetelnością i profesjonalizmem. Z tego właśnie słyniemy.

Pewność i doświadczenie

Jak działamy? Transport i logistyka nie mają przed nami żadnych tajemnic. Choć firma Delta Movers powstała w 2005 roku, doświadczenie jej właścicieli jest dużo większe. Do tego dochodzi pełne zaangażowanie w stały rozwój firmy oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, którzy już teraz są najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach. Możesz być pewny, że przeprowadzkę lub przewóz sprzętu powierzasz doświadczonym specjalistom, którzy są w stanie podjąć się niemal każdej realizacji w dowolnym miejscu w całej Polsce.

Najwyższe kompetencje

Aby nasza oferta była jeszcze bardziej kompletna, współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami na terenie całej Polski. Do tego, spełniamy najwyższe standardy jakościowe i prawne. Spełniamy bowiem wszelkie niezbędne wymogi, które przewiduje ustawa dotycząca zamówień publicznych. Do tego, posiadamy Certyfikaty Kompetencji Zawodowych oraz licencje na wszystkie świadczone przez nas usługi. To gwarancja wiarygodności i skuteczności.

Wielu Klientów pyta nas o to, jak działamy. Nasi najlepsi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania, służąc przy tym radą i swoimi kompetencjami. W kwestii transportu nie może być żadnych kompromisów – wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Zatem, jak działamy? Przede wszystkim skutecznie, odpowiedzialnie i z najwyższymi kompetencjami.